+37167373037 (info) +37122580220 (digitālā apdruka) +37122077660 (t-kreklu apdruka)

DTG DIGITAL M2

DTG DIGITAL M2

T-kreklu apdruka DTG DIGITAL M2. Ātri un kvalitatīvi !

DTG DIGITAL sērijas M2 digitālie rūpnieciskie strūklas printeri ir projektēti speciāli, lai sagatavotu plūsmas drukai gatavo apģērbu un trikotāžas auduma piegriezumus. Augstākā drukas izšķirtspēja, jaunākās rastrēšanas tehnoloģijas, programmatūra, kura pastāvīgi pilnveidojas, ļauj nodrošināt augstākā kvalitātes druku un spilgtumu no 2 līdz 4 T-krekliem vienā paņēmienā, druku visā garumā uz džinsiem, dvieļiem, siltajām jakām un tekstilmateriāla piegriezumiem!
Šis printeris ir izveidots Jūsu ražotnei un pilnveidosies līdz ar Jums, ja tas būs nepieciešams. М-sēriju aktīvi izmanto trafaretu ražotnēs, izšūšanas nolūkā utt., lai organizētu drukas ražotnes interneta veikaliem, fotoateljē, tipogrāfijām, dizaina aģentūrām, šūšanas cehiem un fabrikām. Digitālais rūpnieciskais strūklas printeris DTG DIGITAL M2 ir ideāli piemērots liela ātruma, spilgtai un noturīgai drukai uz ikdienas apģērba, T-krekliem, sporta kostīmiem, krekliņiem, biezajām jakām, lakatiņiem, lakatiem dvieļiem, priekšautiem ... trikotāžas izstrādājumu piegriezumiem un visdažādākajiem materiāliem - tādiem kā kokvilna, lins, zīds viskoze, kā arī citi dabīgie un jauktie audumi.

Visātrākais printeris drukāšanai uz gatavā apģērba un trikotāžas piegriezumiem

Digitālajā strūklas printerī DTG M2 izmantota patentēta tehnoloģija, kad vienā gājienā tiek vienlaikus uzklāta baltā pamatne un krāsu tinte. Šā režīma nosaukums ir “One Pass Fast” vai "Augsta ātruma drukas režīms vienā gājienā". Šajā režīmā digitālais printeris DTG M2 vairāk nekā par 70% ātrāk par saviem konkurentiem drukā spilgtuma un noturības ziņā kvalitatīvākas izdrukas gan uz gatavajiem apģērbiem, trikotāžas T-krekliem, kā arī uz tekstilizstrādājumu piegriezumiem. Drukāšanas procesu operatoram ir viegli vadīt un kontrolēt ar rastra procesora DTG RIP Pro palīdzību. Šī tehnoloģija pirmo reizi pasaulē tika ieviesta uz iespiedmašīnām DTG DIGITAL pašā 2009.gada sākumā. Tieši sērijas DTG M2 printeri atklāja industriālās drukas ēru gatavajiem apģērbiem un trikotāžas audumu piegriezumiem ar ražīgumu līdz 400-600 izstrādājumiem 8 darba stundu 8 maiņā !!!