+37167373037 (info) +37122580220 (digitālā apdruka) +37122077660 (t-kreklu apdruka)

Atklātnes, kartiņas

Atklātnes, kartiņas

Profesionāla pastkartīšu drukāšana pēc pasūtījuma

Ja cilvēkam ir vēlme pārsteigt savus tuviniekus, dalīties ar kādu personīgā informācijā vai izteikt savas jūtas, viņš mēģina atrast viss inovatīvākos veidus. Pasūtīt izdrukāt atklātnes ir plaši pazīstams poligrāfijas pakalpojums, kas var nest informāciju no viena objekta uz otru. Tas sniedz oriģinalitāti, un var sniegt personalizācijas iespējas, norādot uz vāka konkrētu nosaukumu vai adresi. Pavisam neliela loksne blīva papīra, kurā varam izrādīt savas jūtas, emocijas, gandarījumu!

Augsti kvalitatīvas atklātnes pēc pasūtījuma

Atklātnes var pasūtīt no kārtaina papīra, kartona vai plastmasas, ar attēlu no vienas puses, un uzraksts - no otras puses. Izmēri pastkartēm, ražošanas metodes, dizaina un formas risinājumi var būt ļoti dažādi. Ilustrētas(mākslas) un dokumentālas (foto), ielūgumi vai apsveikumi, bukletu veidā pastkartes tiek drukātas ofseta vai digitālā veidā. Pasūtot drukāt pastkartes ir iespējams izvēlēties sietspiedi vai ražot manuāli.
Lai izveidotu unikālu produktu, ražotājs var izmantot zīmoga, štancēšanai, papīra locīšanas, cirtaini griešana, laminēšana vai UV lakas pārklājums. Ražojot standarta vai pasūtījuma pastkartes ar sarežģītu struktūru, sniedz unikālu iespēju izveidot oriģinālu mākslas darbu, kas var iepriecināt saņēmēju.
RPRINT - Pastkarte drukāšana pēc pasūtīt Rīgā.

Pieprasīt cenu un informāciju
  • Неверный ввод
  • Неверный ввод
  • Неверный ввод
  • Ievadiet koduНеверный ввод
  • Неверный ввод