+37167373037 (info) +37122580220 (digitālā apdruka) +37122077660 (t-kreklu apdruka)

Brošūras

Brošūras

Brošūru un bukletu ražošana

Daudzās jomās ražošanā, uzņēmējdarbībā un pakalpojumu sektorā Latvijā ir nepieciešamas darbības lai ievērojamu daudzumu svarīgas informāciju operatīvi nodotu klientiem , darbiniekiem, u.c. Lai sasniegtu vēlamo rezultātu bieži ir nepieciešams izgatavot brošūras, kā arī dažāda veida un atskaites formas. Ietverot vairāk informācijas nekā bukleti, ir lētākas, ātri izgatavojamas un augstas kvalitātes poligrāfijas produkts
Šobrīd Jums ir iespēja iepazīties ar iepriekš nezināmu metodi, poligrāfijas bukletu un brošūru ražošanā, piemēram, kopēšana un digitālā druka. Izmantojot pakalpojumus no kompānijas RPRINT, jūs varat veikt pasūtījumu ar mazu tirāžu vai pat dažus eksemplārus. Kvalitāte, kas ir salīdzināms ar ofseta druku, bet daudz ātrāka un izdevīgāka.

Priekšrocības drukājot bukletus pie mums

Apmeklējot www.rprint.lv Jūs varat paļauties uz jebkuru nestandarta risinājumu. No izvēles brošūru formātos, veidos un papīra krāsās, ka arī stiprinājumu iespējām(skavas, atsperes, utt.) Tas viss ir atkarīgs no individuālajām vajadzībām un klienta vēlmēm drukājot jebkura veida bukletus. Izmantojot integrētas daudzfunkcionālas iekārtas un klientam ērtu pakalpojumu sniegšanu, kas dod iespēju maksimāli apmierināt klientu vajadzības, un tas lieliski atspoguļo pieaugošo popularitāti šiem pakalpojumiem.
RPRINT - brošūru un bukletu ražosanas pakalpojumi Rīgā.

Pieprasīt cenu un informāciju
  • Неверный ввод
  • Неверный ввод
  • Неверный ввод
  • Ievadiet koduНеверный ввод
  • Неверный ввод