+37167373037 (info) +37122580220 (digitālā apdruka) +37122077660 (t-kreklu apdruka)

Dāvanu kartes

Dāvanu kartes

Dāvanu karšu izgatavošana un drukāšana

Dāvanu kartes – teicams preču un pakalpojumu izvirzīšanas instruments. Izsniedzot iepriekš apmaksātu karti, jūs 100% saņemat klientu, jo nauda par preci jau ir apmaksāta, jūs to laižat apgrozībā, pirms ir pārdota pati prece!
Dāvanu karte ir laba dāvana tuviniekiem svinīgu pasākumu laikā. Daudzas kompānijas un lielās korporācijas izmanto dāvanu kartes darbinieku papildus motivācijai un kā balvu biznesa partneriem.

Dāvanu un bonusa karšu izgatavošana

Jebkurai organizācijai svētku poligrāfija ir svarīgs instruments tās imidža vairošanai. Tādēļ svētku kartes ir kļuvušas ne tikai pat patīkamu dāvanu, bet arī par pašas firmas reklāmu, paaugstinot tās popularitāti pēc slēptās reklāmas vai «sarafāna radio» principa. Tādēļ ir svarīgi izstrādāt unikālu dizainu, logotipu un prezentācijas veidu. Un šajā veidā mēs spējam jums visādā ziņā palīdzēt.
Nepieciešami svarīgs posms ir pati dāvanu karšu drukāšana. Tāpat kā uz vizītkartēm, pareizi izraudzīta poligrāfija ietekmēs ražojuma partijas kvalitāti un saņemšanas ātrumu.
Kompānija RPrint ir liels dāvanu karšu ražotājs Rīgā. Te jūs varat saņemt kvalitatīvu pakalpojumu līdz gala produktam. Iespējami gan mazumtirdzniecības, gan vairumtirdzniecības varianti.
Vēršoties RPrint, jūs ietaupāt savu laiku un naudu, jo demokrātiskās cenas ir pieejamas ikvienam, bet augstražīgās iekārtas būtiski saīsina ražošanas termiņus. Turklāt šeit jūs varat saņemt veselu virkni papildpakalpojumu poligrāfijas sfērā, piesakot papildus pasūtījumus.

Pieprasīt cenu un informāciju
  • Неверный ввод
  • Неверный ввод
  • Неверный ввод
  • Ievadiet koduНеверный ввод
  • Неверный ввод