+37167373037 (info) +37122580220 (digitālā apdruka) +37122077660 (t-kreklu apdruka)

Diplomi un sertifikāti

Diplomi un sertifikāti

Diplomi un sertifikāti, izgatavoti pēc pasūtījuma poligrāfijas centrā.

Diplomi un sertifikāti pieder apbalvojuma dokumentu klasei, kuri savukārt sniedz to ieguvējam tiesības vai noteiktas priekšrocības. Savukārt sertifikāts ir rakstisks apliecinājums vai apliecība, kura sniedz tiesības izmantot, iegūt vai apliecināt vienu vai otru faktu. Pašlaik poligrāfijā bieži sastopami sertifikāti, kuri tiek izmantoti preču vai iekārtu kvalitātes apstiprināšanai, apsveikuma sertifikāti naudas atlīdzības, noteiktu preču un pakalpojumu saņemšanai. Visus šos sertifikātus, tāpat kā visdažādākās atklātnes mēs jums varam nodrukāt īsā laikā un augstā kvalitātē!

Diplomu un sertifikātu drukāšana

Kompānija www.rprint.lv piešķir ērtus nosacījumus diplomu pasūtīšanai, ievērojot nepieciešamos poligrāfijas standartus. Papildus jūs varat pasūtīt drukātus plakātus. Klienta saņemtās priekšrocības – tas vispirms ir drukas ātrums, jo te speciālisti seko poligrāfisko iekārtu novitātēm un regulāri ievieš tās darbā. Vēršoties pie mums, jūs saņemat kvalitatīvu servisu un teicamu rezultātu.
RPrint jūs varat izvēlāties piemērotas diplomu un sertifikātu veidlapas no daudzajiem šabloniem, varat iesniegt arī savu paraugu. Papīra un krāsu kvalitāte piešķirs šim poligrāfijas veidam oficiāli svinīgu ārējo izskatu.

Pieprasīt cenu un informāciju
  • Неверный ввод
  • Неверный ввод
  • Неверный ввод
  • Ievadiet koduНеверный ввод
  • Неверный ввод