+37167373037 (info) +37122580220 (digitālā apdruka) +37122077660 (t-kreklu apdruka)

Ēdienkartes, cenuzīmes

Ēdienkartes, cenuzīmes

Ēdienkaršu un cenrāžu drukāšana restorāniem


Apmeklētāju ērtībai, kafejnīcām, bāriem, restorāniem un citiem ēdināšanas uzņēmumiem, ir pastāvīgi nepieciešama operatīvi drukāt cenu zīmes un ēdienkartes. Reklamēt sezonālās izmaiņas precēs un pakalpojumos, arī veikaliem ir nepieciešams veidot ar vien jaunas, daiļrunīgas un informatīvas cenu zīmes un etiķetes. No to kodolīguma un krāšņuma lielā mērā ir atkarīgi panākumi biznesā. RPRINT Darbinieki vienmēr gatavi veikt augstas kvalitātes poligrāfijas izstrādājumu ražošanu, tostarp spilgtas atklātnes, kas darbojas Jūsu iestādes reputācijas uzlabošanai un veicina jaunu klientu piesaistīšanu.

Steidzama cenu zīmju un ēdienkaršu drukāšana

Ražojot šāda veida produktus, tiek izmantota dažādu veidu ēdienkaršu drukāšanas tehnoloģijas (ofseta, digitālā), kā arī dažāda veida pēcapstrādes un apdares (štancēšanas, izciršana, lakošana), veidojot produktu krāšņu un oriģinālu.
Ēdienkartes, cenuzīmes, etiķetes, uc var tikt izgatavotas no parasta papīra, vai kā ir iecerējis dizaineris kombinējot materiālus un tehnologijas. Ļoti bieži un svarīgi piešķirt šīm izstrādājumam ūdens noturību un termo noturību, ko panāk ar laminēšanu. Formāts šiem izstrādājumiem var būt ļoti dažāds un ir atkarīgs no klienta vēlmēm vai kopējā stila uzņēmuma poligrāfijas izstrādājumiem.
Drukāti cenrāži un ēdienkartes restorānos - tas ir ne tikai veids kā informēt un reklamēt, bet arī iespēja radīt pozitīvu jūsu uzņēmuma tēlu. Tāpēc nedrīkst nenovērtēt, cik svarīgi ir šo izstrādājumu kodolīgums, estētiskā pievilcība un lietošanas ērtums. Pasūtot šos produktus atbildīgā poligrāfijas uzņēmumā, ļaus izvairīties no daudz problēmām un pietuvinās jūsu uzņēmumu pelnītiem panakumiem
RPRINT - ēdienkaršu, cenrāžu un etiķešu ražošanas pakalpojumi Rīgā.

Pieprasīt cenu un informāciju
  • Неверный ввод
  • Неверный ввод
  • Неверный ввод
  • Ievadiet koduНеверный ввод
  • Неверный ввод