+37167373037 (info) +37122580220 (digitālā apdruka) +37122077660 (t-kreklu apdruka)

Ielūgumu druka

Ielūgumu druka

Ielūgumu izgatavošana poligrāfijas centrā RPrint

Jebkurš svinīgs pasākums nav iedomājams bez ielūgumiem. Jo mūsu dzīvē norisinās daudzi svarīgi notikumi un svētki, un bieži vien šie pasākumi tiek svinēti plašā draugu lokā. Мēs vienmēr ar prieku piedāvājam izgatavot ielūgumus jebkuriem svētkiem. Tās var būt kāzas, bērna dzimšanas diena, jubileja un citas svinības. Turklāt mēs varam izgatavot piemērotu poligrāfiju dažādiem pasākumiem: uzlīmes, diplomi un sertifikāti, plakāti u.c.
Klients pats var izvēlēties stilu, kartonu, drukas veidu un pilnu noformējumu, ieskaitot sīko dekoru. Mēs zinām, cik klientam tas var būt svarīgi, tādēļ piedāvājam izgatavot ielūgumus pēc individuāla pieprasījuma. Ja nepieciešams, var izmantot dizainera pakalpojumus, kurš specializējas poligrāfijas jomā un spēs uzsvērt gaidāmā pasākuma unikalitāti un īpatnības. Turklāt, izprotot galvenās drukas tehnoloģijas, uzreiz tiks piedāvāts izdevīgs un ērts produkta izgatavošanas variants.

Ielūguma atklātņu drukāšana

Ielūgumu atklātnes jeb tā dēvētās ielūgumu biļetes var nodrukāt šādās tehnikās: kartona apdruka, dizainera apstrādāta kartona apdruka, figurālie ielūgumi, ielūgumi uz plastikāta materiāla.
Mēs saviem klientiem piedāvājam arī kāzu ielūgumus ar lamināciju, cietspiedi, kā arī brošūras, piešķirot atklātnēm reljefu, un pēc izvēles iespējama pārklāšana ar laku.
Ielūgumu atklātņu poligrāfija, veltīta svētku tematikai, Rīgā ir samērā plaši attīstīta nozare. Tomēr ne visas kompānijas spēj ātri un kvalitatīvi tikt galā ar minēto uzdevumu, kā to veicam mēs.
RPrint izmanto šādu atklātņu ražošanā individuālu pieeju katram klientam, mūsdienīgas augsti tehnoloģiskas iekārtas garantē ātru rezultātu ar minimāliem izdevumiem.

Pieprasīt cenu un informāciju
  • Неверный ввод
  • Неверный ввод
  • Неверный ввод
  • Ievadiet koduНеверный ввод
  • Неверный ввод