+37167373037 (info) +37122580220 (digitālā apdruka) +37122077660 (t-kreklu apdruka)

Kalendāri

Kalendāri

Sienas kalendāru izgatavošana

Mūsu dzīve ir nepārtraukta laika plūsma kas saplūst okeānā-gados un gadu desmitos. Tikai kalendāri palīdzēs plānot katru jūsu dienu, lai padarītu to tik efektīvu, cik iespējams, nesot prieku un gandarījumu.
Kalendāri atšķiras: sienas, galda un kabatas. Ražojot šādus informācijas nesējus, izmanto ofseta vai digitālās drukas kalendārus. Turklāt svarīgi ir pēcdrukas apstrāde skavotājs mapēs, kas piešķir produktam individuālas iezīmes un padara unikālu.

Kalendāru drukāšana pēc pasūtījuma

Sienas kalendāri ir savienoti ar vienu vai vairākām spirālēm. Viņu vāks izgatavots no kartona un iekšlapām no krītpapīra. (Svars: 115-250 g / m)
Drukājot Kalendāri to lielumu izvēlas individuāli, atkarībā no darbvirsmas izmēriem. Tie neaizņem pārāk daudz vietas un palīdz efektīvi pārvaldīt savu darbvietu.
Drukājot kabatas kalendārus jūs varat pasūtīt jebkura apjoma tirāžu, saviem darbiniekiem vai potenciālajiem klientiem. Šis formāts ļauj jums vienmēr nesāt to līdz, lai jebkurā laikā, koriģēt un pielāgot savus plānus (formāts: 85H 54 mm, blīvums: 300-350 g / m)
Drukāti kalendāri pēc Jūsu pasūtījuma, var būt jauka dāvana draugiem un radiniekiem jebkuros svētkos, un, starp citu, tie var būt lieliski informācijas nesēji par jusu uzņēmumu un kļūt par daļu no reklāmas kampaņas.
RPRINT - Kalendāru drukāšanas poligrāfijas pakalpojumi Rīgā

Pieprasīt cenu un informāciju
  • Неверный ввод
  • Неверный ввод
  • Неверный ввод
  • Ievadiet koduНеверный ввод
  • Неверный ввод