+37167373037 (info) +37122580220 (digitālā apdruka) +37122077660 (t-kreklu apdruka)

Plakātu druka

Plakātu druka

Plakātu drukāšana Rīgā. Reklāmas un grafisko plakātu izgatavošana.

Ik dienu mūsu redzeslaukā nonāk dažādu izmēru drukāti plakāti. Tās var būt afišas, skrejlapas, brīdinājuma zīmes un citi, uz lielas papīra lapas uzklāti teksta-grafiskie attēli.
Noteikti jāatzīmē visizplatītākais veids – reklāmas plakāti. Tas ir viens no aktuālākajiem mārketinga instrumentiem offline pārdošanas jomā. Kvalitatīvi reklāmas sludinājumi uz platformāta papīra lapas – tas ir teicams veids, kā informēt sabiedrību par reklamējamo preci vai pakalpojumu, turklāt ar mazākiem izdevumiem nekā reklāma vai televīzija.
Daudzas reklāmas aģentūras noslēdz ilgstošas sadarbības līgumus ar poligrāfijas kompānijām, un tas ir izdevīgi, jo sniedz zināmas priekšrocības. Un mūsu kompānija ir viena no līderiem šajā pakalpojumu segmentā.

Plakātu izgatavošana Rīgā

Mūsu kompānija poligrāfijas tirgū darbojas jau vairākus gadus, un kā neviena cita pārzina tekstuālo vai grafisko plakātu drukāšanas nianses. Visi plakātu drukāšanas darbi tiek veikti ar modernām iekārtām, saglabājot maksimālu attēla precizitāti un sulīgās krāsas. Vēršoties RPrint, jūs iegūsiet kvalitatīvu pakalpojumu maksimāli īsā laikā. Plakāta izgatavošanas cena var svārstīties atkarībā no lapas izmēriem, bet rūpējoties par jums, mēs esam izstrādājuši pieejamus tarifus jebkuriem poligrāfijas formātiem.
Apsveikuma plakāts – labākais veids, kā paust uzmanību un gūt patīkamas emocijas no jūsu kolēģiem draugiem un radiniekiem. Grafiskajā redaktorā jūs varat izveidot fotokolāžu pat jūsu T-krekla apdrukai, ierakstīt patīkamus apsveikuma vārdus vai arī demonstrēt savu radošo izdomu oriģināla attēla veidā. Lai parādītu jūsu radošās domas rezultātu, atliek tikai atnes savu elektronisko datu nesēju uz RPrint un izdrukāt tajā iekļauto informāciju uz Latvijā labākās iekārtas.

Pieprasīt cenu un informāciju
  • Неверный ввод
  • Неверный ввод
  • Неверный ввод
  • Ievadiet koduНеверный ввод
  • Неверный ввод