+37167373037 (info) +37122580220 (digitālā apdruka) +37122077660 (t-kreklu apdruka)

Reklāmas magnēti

Reklāmas magnēti

Reklāmas magnēti

Kas ir reklāmas magnēts? Tas ir labs ekonomisks suvenīra veids, kas paliks pie Jums uz ilgu laiku. Reklāmas magnēti ir visvienkāršākais veids, kā pastāstīt par savu kompāniju gala patērētājam. Pēc statistikas datiem, patērētājs vairāk uzticas infomācijai, kas atrodas viņa mājās, nevis ielu izkārtnēm un reklāmai televīzijā. Iedomājieties, cik reizies dienā Jūsu patērētājs atver ledusskapi? Un katru reizi viņš redz reklāmas magnētu, kas atgādina viņam par Jūsu kompāniju.
Reklāmas un suvenīru magnētu druka Rīgā ar Jūsu bērnu, radinieku un paziņu attēliem ir oriģināla dāvana visiem Jūsu draugiem. Praktiski katram vecākam makā ir atrodama bilde ar viņa bērnu attēlu, bet tagad iedomājieties, ka šīs fotogrāfijas var būt vienmēr pie rokas, ne tikai uz darba galda vai makā, bet arī jebkurā vietā, kur Jūs atrodaties. Suvenīru fotomagnēti ir lieliska dāvana vecmammām un vectēviem, kuri nevienmēr var satikties ar saviem mazbērniem.
Suvenīru un reklāmas magnēti uz pasūtījuma padara Jūsu dzīvi nedaudz jautrāku. Suvenīri magnētu veidā atgādinās par ceļojumu vai priecīgu notikumu Jūsu dzīvē, tā ir lieliska dāvana visiem dzīves gadījumiem. Magnētu daudzveidību nav iespējams sistematizēt, no visiem lielu grupu veido magnēti uz ledusskapja, bet ar to daļu magnētu pielietojums netiek ierobežots. Jūsu dizains – mūsu druka.

Pieprasīt cenu un informāciju
  • Неверный ввод
  • Неверный ввод
  • Неверный ввод
  • Ievadiet koduНеверный ввод
  • Неверный ввод