+37167373037 (info) +37122580220 (digitālā apdruka) +37122077660 (t-kreklu apdruka)

Svētku poligrāfija

Svētku poligrāfija

Svētku poligrāfija. Jebkuri notikumi, augsta drukas kvalitāte

Ikvienos svētkos svinību „vaininiekam” ir svarīgi zināt, ka svētki norisināsies augstākajā līmenī un svētku fotogrāfijas tiks izgatavotas maksimāli augstā kvalitātē.
Svarīgiem svinīgiem notikumiem pieskaitāmi: kāzas, saderināšanās, dzimšanas dienas, kopdzīves gadadienas, bērnu kristības, korporatīvie un kolektīvie banketi, Jaunā gada sagaidīšana un citi.
Svētku poligrāfija ir viens no svarīgākajiem posmiem pasākuma sagatavošanā. Ielūgumu, vizītkaršu, viesu sēdināšanas plānu, unikālu alkoholisko dzērienu uzlīmju, konkursu rīkošanas rekvizītu, galdiņu numuru, atklātņu, flajeru, adresētu piespraužu un apbalvojumu goda rakstu un sertifikātu veidā drukāšana – tas viss pieder poligrāfiskajai svētku simbolikai.
Lai pasākums norisinātos augstākajā līmenī, mēs iesakām veikt svētku poligrāfijas sagatavošanu vienotā formātā. Unikālo stilu un drukāto svētku rekvizītu augsto kvalitāti pienācīgi novērtēs ikviens pasākuma viesis.

Svētku poligrāfijas pakalpojumi Rīgā

Poligrāfijas centra izvēle – tas ir pietiekami svarīgs solis. Kāds no jums izvēlēsies centra ērto izvietojumu, kāds cits izmantos interneta atsauksmes. Bet neatkarīgi no šiem faktoriem, daudziem svarīgs nosacījums paliek darba izpildes ātrums un svētku poligrāfijas izcenojumi, kuru mēs sniedzam saviem klientiem.
Kompānija RPRINT veic svētku poligrāfijas organizēšanu līdz galīgajam rezultātam. Te jūs varēsiet gan izstrādāt dizainu, ņemot vērā visas svētku detaļas un īpatnības, gan ātri saņemt gatavu projektu izdrukātā veidā. Visus darbus veic profesionāļi ar vismodernākajām iekārtām.
RPRINT iespējama poligrāfija bērnu svētkiem, kāzām, korporatīvajiem pasākumiem, dzimšanas dienām vai Jaunā gada sagaidīšanai, izmantojot kompleksu pieeju.

Pieprasīt cenu un informāciju
  • Неверный ввод
  • Неверный ввод
  • Неверный ввод
  • Ievadiet koduНеверный ввод
  • Неверный ввод