+37167373037 (info) +37122580220 (digitālā apdruka) +37122077660 (t-kreklu apdruka)

T-kreklu apdruka

T-kreklu apdruka

T-kreklu apdruka. Apģērbu (audumu) apdruka, uzraksti. Kvalitatīvi!

Kreatīvi un moderni T-krekli ar uzrakstiem (attēliem) – tas ir oriģināls pašizpausmes veids, iespēja būt trendā. Ar logotipa, fotogrāfijas vai grafisko simbolu palīdzību var paust savu nosakņojumu vai piederību jebkādai sociālajai vai komerciālajai organizācijai. Reklāma uz T-krekla – tas ir labs pārdošanas apjomu vairošanas veids un iespēja piesaistīt jaunus klientus.
T-kreklu apdruku izmanto praktiski visas solīdas organizācijas, lai uzsvērtu savu korporatīvo stilu un statusu. Bieži vien šādus kreklus dāvina darbiniekiem kopā ar dāvanu kartēm. Jo organizācijas logotips vienmēr paaugstina zīmola atpazīstamību sociālajā vidē. Turklāt būtībā tā ir ideāla bezmaksas reklāma, kura darbojas pat tur, kur tas netiek gaidīts!
Apģērba, it īpaši T-kreklu apdruka tiek plaši izmantota Latvijas reklāmas biznesā.

Kvalitatīva druka Rīgā

Lai izvairītos no liekiem izdevumiem un laika patēriņa, iesakām vērsties poligrāfijas centrā, kurš iekārtots pēc visaktuālākajiem tehnikas principiem.
Viens no šādiem centriem Rīgā ir kompānija RPrint. Kvalitatīva T-kreklu apdruka tiek veikta digitālā veidā, izmantojot vismodernāko iekārtu DTG M2. Ja nosaukums nesniedz precīzu izpratni par rezultātu, tad atzīmēsim, ka šis printeris sniedz teicamu drukas kvalitāti un precizitāti, turklāt lielā ātrumā. Ar šo iekārtu var apdrukāt T-kreklus, krekliņus, džinsus utt. uz vissarežģītākā auduma, kurš bieži vien nepakļaujas attēlu uzklāšanai.
Pēc drukas uzklāšanas uz T-krekla tinte nenoberžas un zīmējums netiek deformēts. Poligrāfijas centrs RPrint jau ir parūpējies par sniedzamo pakalpojumu kvalitāti, gaidām jūs!

Pieprasīt cenu un informāciju
  • Неверный ввод
  • Неверный ввод
  • Неверный ввод
  • Ievadiet koduНеверный ввод
  • Неверный ввод