+37167373037 (info) +37122580220 (digitālā apdruka) +37122077660 (t-kreklu apdruka)

Uzlīmes druka

Uzlīmes druka

Steidzami drukāt uzlīmes un etiķetes Rīgā

Dažādas uzlīmes un etiķetes ir mūsu ikdienas dzīves neatņemama sastāvdaļa. Šīs mazas papīra uzlīmes ir ne tikai labs informācijas nesējs, bet arī ideāla reklāmas platforma. Gudri izstrādāts dun sagatavots drukāšanai dizains - tā ir puse no uzvaras. Svarīgi ir spēt īstenot iecerēto dzīvē. Ņemot vērā ka dažos gadījumos, laika vienkārši nav. Ir vairāki veidi, augstas kvalitātes poligrāfijas uzlīmju un etiķešu ražošanā. Starp šiem veidiem ir sen pārbaudītas ofsets drukas metodes un progresīvā digitālā ātra uzlīmju drukāšana. Bet ir citi veidi, kā izpildīt pasūtījumu , ātrāku un precīzāk. Piemēram, jaunais iekārtas Duplo DC - 615 PRO kas ļauj automatizēt ražošanas procesu. Ar šo iekārtu, pat uz vienas lapas ir iespējams izvietot 15 griezienus un 10 rievojumus. 6000 gabali stundā ir skaitlis kas daiļrunīgi runā pats par sevi. Īstenot divpusīgo krāsu druku formātā SRA3 60-300 g / m palīdzes Xerox 700I pro.

Etiķetes un uzlīmes pēc pasūtījuma

Ikviens zina, ka reklāmas produkti ir paredzēti, lai piesaistītu uzmanību un efektīvi izceltu sevi no konkurentiem . Īpaši pievilcīgs produkts, reklāma, kas atšķiras oriģināls dizains ,dažādi materiāli un zemas izmaksas.
Šādi iespiesti produkti ir uzlīmes. Pamatojoties uz krāsu un baltas, caurspīdīgas un matētas, tie atšķiras pēc formas un lieluma. Īpašais etiķetes izdrukāšana ir pieejama papīra vai pašlīmējošās plēves. Tie var būt arī reljefi, griešanas, griešanas ploteri, pret UV laku. To ražošana var atļauties jebkurš uzņēmums, nav liels reklāmas budžets.
Vai šis produkts ir neefektīvas, ja to var atrast visnegaidītākajās vietās. Uzlīmju drukāšana, kas ir sniegta uz šī produkta lietošanu grūtos apstākļos, ko laiž sabiedriskajā transportā, veikalu skatlogos, autobusu pieturas, uz iepakojuma preču, ir lielisks reklāmas informācija.
Ja jūs vēlaties iegādāties līdzīgus produktus, kas izgatavoti saskaņā ar savu dizainu, lūdzu, sazinieties RPRINT. Mēs vienmēr esam gatavi sniegt kvalitatīvus profesionālus pakalpojumus.
RPRINT - Steidzami etiķešu un uzlīmju drukāšanas pakalpojumi Rīgā.

Pieprasīt cenu un informāciju
  • Неверный ввод
  • Неверный ввод
  • Неверный ввод
  • Ievadiet koduНеверный ввод
  • Неверный ввод