+37167373037 (info) +37122580220 (digitālā apdruka) +37122077660 (t-kreklu apdruka)

Veidlapas, pavadzīmes

Veidlapas, pavadzīmes

Veidlapas, pavadzīmes un paškopējošie dokumenti

Cilvēku darbība prasa stingru organizāciju un atskaiti, kas bieži vien nav iedomājama bez dažādu dokumentu kopijām. Un kā zināms: veidlapas, pavadzīmes, dažādu veidu kvītis, faktūrrēķina, biļetes – bieži vien mums vajadzīgas lielos apjomos. Un lūk lai ietaupītu mūsu laiku un mēs to varētu izmantot citiem lietderīgiem darbiem, tika izveidots jauns poligrāfijas produkcijas veids paškopējošās veidlapas.
Papīrs, salīmēts ar speciālo viegli atdalāmo līmi, kas papildināts ar kopējošo slāni, tas padara šo izstrādājumu ļoti ērtu, viegli izmantojamu un praktisku. No iedarbības uz šī veida papīru uz tā aizmugurējā slāņa atveras mikrokapsulas, kas izraisa gaismas reakciju un izveido nākama papīra slāņa jūtību, no šī arī ir izveidojies nosaukums „paškopējošais”.

Veidlapas un pavadzīmes jebkuram uzņēmumam

Veidlapu un pavadzīmju izgatavošanas pakalpojums Rīga, ir orientēts dažādiem apstākļiem un vajadzībām. Atkarībā no pielietojuma dotais produkts tiek veidots dažādos tam piemērotos formātos. Plašā krāsu gamma dod iespēju maksimāli atvieglot kontroli darbībai, jo vienmēr pēc krāsās var atšķirt : 1-ais, 2-ais un tam sekojošie eksemplāri.
Современные poligrāfijas tehnoloģijas nodrošina iespēju klientam neierobežo tirāžas minimālo vai maksimālo ražošanas apjomu paškopējošām veidlapām. Gatavās produkcijas formāts arī ir atkarīgs tikai un vienīgi no individuāla pasūtījuma vēlmēm un ieceres. Kā arī krāsu un slāņu skaits paškopējošiem materiāliem var mainīties jebkurā daudzumā. Tādējādi, mēs varam efektīvi un lēti īstenot kopēšanas procesam nepieciešamos materiālus, un vienlaikus palīdzēt veikt reklāmas kampaņu.

Pieprasīt cenu un informāciju
  • Неверный ввод
  • Неверный ввод
  • Неверный ввод
  • Ievadiet koduНеверный ввод
  • Неверный ввод