+37167373037 (info) +37122580220 (digitālā apdruka) +37122077660 (t-kreklu apdruka)

Poligrāfijas pakalpojumi Latvijā (Rīga) – оperatīvi, kvalitatīvi, pieejami!

o kompaniiRPRINT – poligrāfijas kompānija, kura atbilst visām Latvijas mūsdienu poligrāfijas tirgus prasībām. Mūsu mērķis – radīt apstākļus, kuros jebkuram patērētājam būs komfortabli strādāt. Neatkarīgi no pasūtījuma apjoma, mēs, vērīgi izpētot reklāmas poligrāfijas pakalpojumu tirgus vajadzības, esam gatavi palīdzēt arī privātajam klientam un kompānijai ar sarežģītām prasībām.

Lai saīsinātu pasūtījuma izpildes termiņus, mēs izmantojam individuālas biznesa shēmas, maksimāli automatizējam ražošanas procesu, kā arī izstrādājam speciālas mijiedarbības shēmas ar reklāmas aģentūrām. Мēs saviem klientiem piešķiram arī iespēju strādāt ar personālo menedžeri, kurš vienmēr uzturēs ar Jums sakarus, lai palīdzētu atrisināt jebkuru Jūs interesējošo jautājumu.
 

Mūsdienu poligrāfijas drukas pakalpojumi Rīgā

Mūsu kompānijas darbinieki pastāvīgi seko poligrāfijas iekārtu novitātēm, ieviešot tās ražošanā un pastāvīgi paplašinot ražojamās produkcijas sortimentu. Pašlaik mēs maksimāli īsos termiņos ražojam vizītkartes, brošūras un žurnālus, melnbaltus un krāsainus bukletus, skrejlapas, flajerus, atklātnes, uzlīmes un citu poligrāfisko reklāmas produkciju. Drukājam uz T-krekliem, polo krekliem, lakatiņiem un citiem tekstilizstrādājumiem.

Izmantojot digitālās drukas metodi, mēs spējam lēti izgatavot lielu metienu vienas dienas laikā. Izpildot klientu vēlmes, esam gatavi strādāt pat brīvdienās. Jūs vienmēr varat rēķināties ar viesmīlīgu uzņemšanu un mūsu profesionālu palīdzību. Мēs sadarbojamies ar valsts, privātajām un reklāmas kompānijām, palīdzam optimāli atrisināt korporatīvās poligrāfijas uzdevumus.

Mūsu kompānijas galvenais mērķis – nodibināt, attīstīt un uzturēt ilgtermiņa partnerattiecības ar klientiem. Ilgstošu partnerattiecību pamatu mēs saskatām mūsu piedāvāto pakalpojumu kvalitātē un ātrumā.