+37167373037 (info) +37122580220 (digitālā apdruka) +37122077660 (t-kreklu apdruka)

Atklātnes, kā kāzu ielūgumus, mēs sākām izsūtīt Holivudas filmu ietekmē. Tā, sagādājot sev liekas rūpes. Mēs bieži pat iedomāties nevaram, ko ar tiem izdarīt, pieļaujot lielu kļūdu skaitu - nosūtot nedēļu pirms kāzām vai nodrukājot visu pārāk sīkā šriftu, lai vairāk uzrakstītu.


Lūk, piemēram, pāris kāzu ielūgumos pieļautās kļūdas, un rekomendācijas, kā no tām izvairīties:
1. Vēls pasūtījums. Tā kā aploksnes ar ielūgumiem iesakāms nosūtīt 2 mēnešus pirms kāzām, tad vēlams pasūtīt tās pēc iespējas agrāk. Labāk to izdarīt jau pašā sākumā, lai būtu laiks visu pārtaisīt.
2. Darīt visu pašam. Pat ja jūs nesāksiet tērēt laiku kaligrāfijai un izmantosiet printeri, lai parakstītu visas atklātnes-ielūgumus un aploksnes, tad jūs vienalga patērēsiet milzīgu laika daudzumu, un viss nebūs vienalga tik labi bez speciāla aprīkojuma: printerim nepietiks krāsas vai nepieņems papīru. Tā kā labāk izmantojiet profesionāļu pakalpojumus, kas izmanto speciālu aprīkojumu. Jūs ietaupīsiet dārgo laiku, savus spēkus, nervu šūnas un iegūsiet vajadzīgo rezultātu.
3. Sīks šrifts. Diez vai kāds izlasīs ielūgumu, kas uzrakstīts nesaprotami sīkā šriftā. Svētki ir jāpiesaka skaļi, nevis čukstus. Šajā gadījumā, jo lielāks šrifts, jo labāk - lai pat visaklākā brāļa māsas tantes vecmāmiņa izlasītu bez brillēm.
4. Masīvi ielūgumi. Ticiet, par mazu ielūgumu, kas aizņem trešdaļu А4 lapas, cilvēki priecāsies daudz vairāk, nekā par veselu vatmaņa lapu.
5. Visu paveikt vienā dienā. Nemēģiniet izvēlēties un izsūtīt ielūgumus vienā dienā - sagatavošanās kāzām procesam ir jārada prieks.
Vērsieties www.RPRINT.lv un mēs vienmēr Jums palīdzēsim izvēlēties Jūsu kāzu ielūguma dizainu!