+37167373037 (info) +37122580220 (digitālā apdruka) +37122077660 (t-kreklu apdruka)

Izvēlēties dāvanu iesakāms laikus, lai svētku priekšvakarā neskraidītu pa galvu, pa kaklu pa veikaliem, beigās nopērkot kaut ko galīgi nederīgu, par ko mūsu gaviļnieks tiešām nebūs priecīgs. Dāvanai ir jābūt tādai, lai gaviļnieks būtu priecīgs par to! Būtu labāk, lai jūs apmēram vai precīzi zinātu par ko sapņo cilvēks, kuram jūs grasāties pirkt dāvanu. Ja tādas informācijas jums nav, izvēlieties dāvanu, ņemot vērā cilvēka raksturu un hobiju. Tāpat, no tuvākajiem cilvēkiem, piemēram sievas vai vīra, var uzzināt, ko cilvēks vēlas saņemt.

Ko dāvināt sievietei
Obligāta dāvana sievietei ir ziedi. Nav vērts dāvināt viņai apakšveļu, ja sieviete nav jūsu ģimenes locekle. Tāpat, nevajadzētu izvēlēties dāvanai kosmētiku, sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļus. Pirmkārt, var kļūdīties ar kosmētikas tipu, otrkārt, ja jūs uzdāvināsiet, piemēram pretgrumbu krēmu, padomājiet, vai gaviļniece priecāsies par tādu dāvanu? Šajā gadījumā lieliska ideja dāvanai būs dāvanu sertifikāts par noteiktu summu. To var iegadāties jebkurā zīmola preču veikalā. Tas ir ideāls variants. Sertifikāts var paredzēt arī stilista vai skaistumkopšanas salona apmeklējumu. Par tādu dāvanu priecāsies jebkura sieviete. Ja dāmai patīk lasīt, laba dāvana būs arī grāmata. Ja viņai patīk gatavot, izvēlieties nelielu virtuves ierīci vai aksesuāru. Ja šuj, dāviniet šūšanas piederumus. Kopumā, ir daudz variantu. Pafantazējiet, un jūsu draudzene būs apmierināta!

Ko dāvināt vīrietim
Tāpat kā sievietēm, vīriešiem nevajadzētu dāvināt ķermeņa, matu kopšanas līdzekļus un tā tālāk. Par lielisku dāvanu kļūs labs pulkstenis, skaists t-krekls, planšete, mobilais telefons, elektroskuveklis. Ja vīrietis aizraujas ar makšķerēšanu, uzdāviniet viņam jaunu makšķeri vai kādu makšķerēšanas aksesuāru. Katrs vīrietis dvēselē ir nedaudz mednieks, tāpēc viņš priecāsies par jaunu nazi vai mednieku bisi. Ja gaviļnieks aizraujas ar sportu, par dāvanu viņam var kļūt kāds sporta atribūts, piemēram, bumba vai hanteles. Tāpat derēs abonements uz sporta zāli vai baseinu. Stipro dzērienu cienītāji priecāsies par labu konjaku, bet tabakas mīļotāji – par ūdenspīpi, pelnutrauku vai labām šķiltavām.

Ka dāvināt bērniem
Dabiski, šeit varianti nevar būt, katrs bērns vēlas rotaļlietas, un tikai rotaļlietas! Šodien to izvēle tirgū ir vienkārši milzīga, šeit pat nevajag fantāziju. Bet tomēr... nav vērts dāvināt bērniem mīkstās rotaļlietas. Bērni ar tām praktiski nespēlējas, un tās vienkārši put uz plauktiem. Jums to pateiks jebkura mamma. Meitenei izvēlieties lelli, leļļu komplektu, bērnu kosmētiku vai rotas. Zēni priecāsies par jaunu mašīnu vai konstruktoru. Absolūti visi bērni mīl dažādas puzles, t-krekls, mozaīkas vai krāsojamās grāmatas. Komplekti “izveido pats” noteikti iepriecinās bērnus. Var uzdāvināt arī elektronisko rotaļlietu, piemēram, bērnu apmācību datoru vai telefonu.
Tātad, ar dāvanu jūs tikāt skaidrībā. Tagad atliek to tikai skaisti iesaiņot un pasniegt gaviļniekam. Dāvinot dāvanu, neaizmirstiet mutiski apsveikt svinību vaininieku ar siltiem un patīkamiem vārdiem. Un atceraties, galvenais, lai tas viss būtu no visas sirds!!!