+37167373037 (info) +37122580220 (digitālā apdruka) +37122077660 (t-kreklu apdruka)

Bērna dzimšanas diena ir jāpārdomā laikus, apmēram divas nedēļas iepriekš. Parunājiet ar bērnu, kuru no draugiem viņš vēlētos ielūgt. Labāk, ja būs kādi 10 cilvēki. Vēl labāk būs, ja ar bērniem atnāks daži pieaugušie, kas varēs palīdzēt vecākiem un piedalīties visās bērnu izpriecās. Ja jūs aicināsiet tikai bērnus, ielūgumā norādiet laiku, svētku nobeigumu, lai vecāki varētu atnākt pakaļ saviem bērniem.


Ielūgumu uz dzimšanas dienu labāk izgatavot 3-4 dienas iepriekš. Norādiet savu adresi, tālruņa numuru, laiku, kad sāksies un beigsies svētki. Kopā ar gaviļnieku izgatavojiet ielūgumu atklātnes. Tās var būt atklātnes taureņu, ziedu, sirsniņu, sniegpārslu veidā..... Ielūgumu var sastādīt dzejas formā.
Telpu, kurā plānots svinēt svētkus, izrotājiet ar baloniem, plakātiem un uzlīmēm. Kā pārsteigumu gaviļniekam var sagatavot sienasavīzi.
Pie galda bērnus labāk sēdināt divas reizes. Nav iesakāms likt galdā daudz kalorijām bagātu ēdienu. Interesanti izrotāti salāti un sviestmaizes bērniem patiks. Ir jāparūpējas par dzērieniem, labāk, lai tie būtu mājās gatavoti. Otro reizi bērniem piedāvā tēju un torti, kas izrotāta ar svecītēm.
Pieaugušie sagaida viesus kopā ar gaviļnieku. Kamēr viesi pulcējas, atnākušajiem bērniem var piedāvāt rotaļlietas, izklaidēt ar mūziku. Kad ierodas visi viesi, iepazīstiniet viņus ar svētku programmu. Programmu var sastādīt ceļojuma, piedzīvojumu, spēļu, mīklu veidā.
Svētku sākumā, viesi apsveic gaviļnieku, veido viņam tradicionālo kukuli. Pēc tam visus aicina pie galda. Tagad var sākt svētku programmas izklaidējošo daļu. Ja visiem ir jautri - tas nozīmē, ka svētki ir izdevušies. Konkursu un spēļu laikā pievērsiet uzmanību katram bērnam. Mijiet kustību, trokšņainās rotaļas ar mierīgajām. Pirms rotaļu uzsākšanas paskaidrojiet to noteikumus. Godalgām sagatavojiet medaļas (varat paši izveidot no papīra), nelielas rotaļlietas, grāmatiņas un tā tālāk.
Svētku nobeiguma organizējiet pārsteigumu, dodoties mājup, bērni saņem nelielas dāvaniņas. Neaizmirstiet pateikties bērniem un taktiski atgādināt, ka viņus gaida vecāki.
Labi pārdomāti svētki nesīs prieku un baudu ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Pozitīvas emocijas saglabāsies atmiņā ilgu laiku. RPRINT vienmēr palīdzēs Jums šī pasākuma sagatavošanā, izrotās galdu un istabu ar skaistām uzlīmēm.