+37167373037 (info) +37122580220 (digitālā apdruka) +37122077660 (t-kreklu apdruka)

Jau sen plānojat remontu? Gribas kaut ko oriģinālu? Sienas apgleznošana nav pa kabatai? Paverieties apkārt. Visas šīs reprodukcijas, ģimenes foto, magnēti-suvenīri uz ledusskapjiem. Tie ir mēģinājumi kaut kā dažādot slāpējošo vienmuļību, kas ir apkārt mums. Ja jūs patiešām vēlaties kaut ko mainīt, pārvēršot apnikušās ziedu laukā, radot savā guļamistabā Parīzes atmosfēru, pārvēršot bērnistabu par pasaku valsti, izmantojiet sienas uzlīmes.


Par sienas uzlīmēm sauc uzlīmes, kas izgatavotas no neblīvas vinila plēves. Tās izmanto uz jebkurām gludām virsmām - grīdām, griestiem, mēbelēm, spoguļiem un tā tālāk, tāpēc sienas uzlīmes sauc par tādām tikai nosacīti. Uzlīmes ir visai plānas un labi turas uz gludām virsmām. Šādas uzlīmes rada sajūtu, ka sienas ir izkrāsotas ar trafareta palīdzību.
Sienas uzlīmes var būt jebkādas krāsas un formas. Praktiski jebkurš krāsains attēls ar to palīdzību var nonākt uz sienas. Tas ļauj izvēlēties uzlīmes jebkuram interjera stilam - no klasikas līdz avangardam. Turklāt, ir uzlīmes, kas spīd tumsā vai, piemēram, rada apsūbējuša zelta efektu, kā arī daudzas citas.
Sienas uzlīmju priekšrocība ir arī to adhēzijas īpašības, pateicoties kurām, tās ne tikai ir viegli uzklāt, bet arī noņemt, gandrīz neatstājot pēdas.
Jūs varat bez īpaša riska un izmaksām izrotāt savu māju, radīt savu personīgo neatkārtojamo dizainu vai vienkārši mājīgu atpūtas stūrīti. Fantazējiet un radiet!