+37167373037 (info) +37122580220 (digitālā apdruka) +37122077660 (t-kreklu apdruka)

Lai nogādātu informāciju maksimāli lielam cilvēku skaitam – potenciālajiem pircējiem, pakalpojumu saņēmējiem, klientiem vai pacientiem, ir radīti daudzi dažādi reklāmas produkcijas tipi un veidi. Viens no tiem un samērā izplatīts drukas izdevums ir reklāmas brošūra. Tā ir neliela grāmatiņa mīkstos vākos, parasti uz glancēta papīra ar košiem attēliem, fotogrāfijām, 4-8 līdz vairākiem desmitiem cauršūtām vai sastiprinātām lapām.

Populāri noformēšanas veidi.

No noformēšanas ir lielā mērā atkarīgs, vai cilvēks ieinteresēsies par brošūrā piedāvāto preci vai pakalpojumu, vai aiznesīs brošūru mājās, uz darbu un ar interesi izpētīs. Lai nepieļautu to, ka liela reklāmas brošūru daļa kļūst par makulatūru, ir populāri šādi to noformēšanas veidi:
- Pilnkrāsu fotogrāfiju druka, ko veic profesionāli meistari.
- Autorzīmējumi.
- Glancēta vai matēta vāku laminēšana.
- Vāka drukāšana uz ekskluzīva papīra.
- Daži iespieduma veidi, tai skaitā ar foliju.
- Daļēja vai pilnīga lakošana.
Šie paņēmieni padara brošūru pievilcīgāku, lai tā atšķirtos no citu organizāciju un firmu reklāmas produktiem.

Izgatavošanas priekšrocības.

Visvienkāršākās brošūras, kas piedāvā organizācijas pakalpojumus un preces, bieži izgatavo paši darbinieki, izmantojot datortehniku. Rezultātā tirāžas apjoms un kvalitāte nav tā pati labākā. Saprātīga alternatīva šiem diletantiskajiem pūliņiem, protams, ir interesanta dizaina izstrāde un reklāmas brošūru izgatavošana pie firmām, kas ar to nodarbojas profesionāli. Tās var būt pilna cikla reklāmas kompānijas, dizaina aģentūras un tipogrāfijas.
Šodien augstā līmeņa tehnoloģiskais tipogrāfiju aprīkojums un kvalitatīvie izejmateriāli ļauj radīt īstus mākslas darbus, tai skaitā arī reklāmas jomā. Brošūras izgatavo divos galvenajos veidos: ar digitālo un ofseta druku. Pirmais paņēmiens ir ekonomisks un izdevīgs nelielām tirāžām.
Vidēji:
- 500 gabali pilnkrāsu drukā.
- Līdz 1000 eksemplāriem melnbaltā izpildījumā.
Lielākām tirāžām lietderīgāka ir ofseta druka, kas apstrādā visas maketa īpatnības. Izmantojot šādu paņēmienu, tirāža ir simtiem tūkstoši eksemplāru vienam pasūtījumam un attiecīgi zema brošūras cenu.

Dizaina izstrāde.

Lai veiksmīgi nodotu informāciju par pasūtītāju, tipogrāfisko izstrādājumu noformēšana un izpildes kvalitāte ir nesaraujami saistīta ar interesantu dizainu. Reklāmas brošūras vērtība ir ne tikai preču un pakalpojumu priekšrocību uzskaitīšana, bet arī materiāla skaista un neparasta prezentēšana. Vēlams ņemt vērā firmas stilu, prezentēt kompāniju neuzbāzīgi un ar gaumi, ko bieži vien neievēro daudzi paraugi.
Vienīgais risinājums – dizaina pasūtīšana pie profesionāļa, kam piemīt liela pieredze šajā darbā. Aplūkojot veikto darbu paraugus, var rasties priekšstats par informācijas nodošanas kvalitāti, līmeni, drukas materiāla izvēli un noformēšanu. Tikai šādā veidā var iegūt kvalitatīvu informatīvo materiālu, kas motivē pircējus vai potenciālos klientus veidot kontaktus reklāmas brošūras pasūtītāju.